777 324 399 mskavrada@gmail.com

Vaše rodinné štěstí přes objektiv

Děti a rodinná fotografie

Vaše rodinné štěstí přes objektiv

Společně strávené rodinné chvíle plné lásky, radosti z dětí, období jejich růstu, krásných úsměvů, tak tyhle jedinečné okamžiky je nutné zachytit, abyste i po letech měli krásnou vzpomínku. Fotografie vašich dětí a celé rodiny moc rád pořídím ať už u vás doma, za zahradě, v přírodě, na louce, v parku nebo třeba u vody. Fotografie zachycené v přírodě jsou krásné v jarním rozkvetlém parku, letním obilí v zapadajícím slunci, v podzimním pestrobarevném listí anebo při radovánkách na sněhu. Pokud se vám moje fotografie líbí, tak neváhejte a kontaktujte mě.

Připravím pro Vás fotografie v plném rozlišení určené pro tisk, ale také fotografie pro webové použití (facebook, instagram, messengery). Dále budete mít přístup ke galerii vašich fotografií krytou hesel, a to po dobu půlroku.

Ceník fotografování

Kvalitní fotografie za rozumnou cenu

Nezávazná objednávka

Ptejte se...